O nás


Naším cílem je umožnit klientům dosahovat vysokou úroveň zdraví a poskytovat komplexní služby v oblasti prevence, a to cíleně a hlavně na míru. 


Využíváme nejmodernější technologie a postupy, abychom Vám poskytli prevenci přesně dle Vašeho genetického profilu - zohledňujeme tedy Vaši rodinnou anamnézu a po konzultaci s Vámi i předpoklady budoucího vývoje Vašeho zdraví. 


Naši odborníci mají v oboru více než desetileté zkušenosti a jsou připraveni se Vám věnovat osobně, abyste obdrželi co nejlepší péči a relevantní doporučení. Absolutní diskrétnost je samozřejmě zaručena!


                                       Naše historie


Naše společnost má hluboké odborné znalosti, které sahají až do 60. let minulého století. Je to díky významné osobnosti  profesora MUDr. Radima Brdičky, DrSc., který je významným jménem v české molekulární genetice a biochemii. Narodil se v roce 1933 a po studiu na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze se začal věnovat výzkumu v oblasti genetiky.
Po roce praktické medicíny v Rumburku se vrátil do Prahy, kde se stal učitelem genetiky a také se podílel na vzniku genetiky v lékařství. Pracoval jako vědecký pracovník v Ústavu lékařské biologie a genetiky 1. Lékařské fakulty v Praze a po roce 1989 přešel do Ústavu experimentální medicíny AV ČR a Ústavu hematologie a krevní transfuze, kde posledních 25 let působil jako vedoucí. Během své kariéry se profesor Brdička zaměřil na výzkum molekulární genetiky a biochemie, což přineslo nové poznatky v těchto oblastech a ovlivnilo vývoj v oboru.

 
V roce 1991 byl jedním ze zakladatelů společnosti Biogen Praha s.r.o., která se specializuje na distribuci a prodej  reagencií, diagnostických testů a servisu nejen pro vědecké laboratoře.


Profesor Brdička se stal jedním z klíčových lidí v oboru molekulární genetiky a biochemie v České republice. Jeho práce ovlivnila nejen vývoj v oboru, ale také vzdělávání nových generací vědců. Jeho odkaz zůstává živý a inspiruje další výzkum a vývoj v oblasti genetiky a biochemie.

Napsal a publikoval spoustu článků např.:https://www.linkos.cz/casopis-klinicka-onkologie/2023-02-15-1/onkolyticke-viry-a-leceni-nadoroveho-bujeni/, https://www.linkos.cz/files/klinicka-onkologie/151/3517.pdf, https://www.linkos.cz/lekar-a-multidisciplinarni-tym/kongresy/po-kongresu/databaze-tuzemskych-onkologickych-konferencnich-abstrakt/validace-metod-molekularni-genetiky-urcenych-pro-analyzu-lidskeho-genomu/ ,https://www.linkos.cz/casopis-klinicka-onkologie/2006-12-30-supplement2/detekce-expresnich-profilu-u-pacientu-s-cml-pomoci-atlas-plastic-8k-microarrays/,https://www.linkos.cz/casopis-klinicka-onkologie/2006-12-30-supplement2/vyuziti-biocipovych-technologii-v-onkologii/ ,https://www.linkos.cz/casopis-klinicka-onkologie/2006-12-30-supplement2/vznik-a-rozmach-cipovych-technologii/