Jak to u nás probíhá

1. BEZBOLESTNÉ VYŠETŘENÍ ZE SLIN

Tento proces je jednoduchý, bezbolestný a může být proveden pohodlně z Vašeho domova. Po obdržení Vaší objednávky k Vám odešleme balíček, který bude obsahovat výtěrovou štětičku pro odebrání slin. V balíčku také najdete zpáteční adresu ( odesláni vzorku je zdarma), která Vám poslouží k bezpečnému a hygienickému zaslání vzorku zpět do naší laboratoře. Všechny potřebné instrukce budou přiloženy, aby byl celý proces co nejjednodušší a nejkomfortnější.

2. MOŽNOST ODBĚRU VYŠKOLENÝM PRACOVNÍKEM

Pokud byste přeci jen raději měli někoho, kdo Vám s odběrem vzorku pomůže, můžete se rozhodnout pro variantu, kdy Vám výtěr uděláme přímo u nás. Náš odborně vyškolený personál je připraven Vám všechno podrobně vysvětlit a zajistit, že se cítíte pohodlně a v bezpečí.

3. NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

Jakmile obdržíme Váš vzorek, naše laboratoř začne provádět potřebné testy. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi, díky kterým jsme schopni dosáhnout precizních a naprosto spolehlivých výsledků.

4. OSOBNÍ SETKÁNÍ S ODBORNÍKY

Po dokončení vyšetření se s Vámi setkáme, a to včetně lékařského genetika, a podrobně probereme všechny získané výsledky. Naše hlavní priorita je, abyste měli co nejlepší přehled o svém zdravotním stavu. Nabízíme setkání osobní, telefonické či online.

5. NÁVRH PREVENTIVNÍ PÉČE

Zároveň se sdělením výsledků vyšetření spolu projdeme návrh preventivní péče, ve kterém můžeme sestavit plán, jak co nejlépe pečovat o své zdraví a předcházet potenciálním zdravotním problémům.

Naše snaha je, abyste se cítili v našich rukou v bezpečí a aby Vám bylo jasné, že Vaše zdraví je pro nás na prvním místě.

Těšíme se, že budeme moci být součástí Vaší cesty k lepšímu zdraví.

.